Get Adobe Flash player

מוצרי חשמל המשתלבים בצורה טבעית עם עיצוב הבית

בעבר לא היה מבחר מוצרי החשמל רחב כל כך ולמוצרי החשמל היה תפקיד פונקציונאלי בלבד. עם חלוף השנים, התפתחות עולם העיצוב, לרבות עיצוב הפנים ושפע המוצרים והחידושים התחילו בעלי בתים רבים לבחור את מוצרי החשמל שלהם בקפידה כך שיתאימו לעיצוב הבית. התאמת מוצרי החשמל לסגנון הבית יוצרת הרמוניה ותחושה נעימה ביותר.


מוצרי חשמל שמתאימים לבית שלכם

אחד המוצרים החשובים ביותר הינו התאורה. תאורה מודרנית מתרכזת בחללים ומטרתה להאיר את הרצפה, התקרה או הקירות. כמו כן, ניתן להשתמש בתאורה כדי להאיר נישות בבית ולצור אווירה ייחודית. ניתן לשלב בין מספר גופי תאורה ולבחור ב ופי תאורה שצמודים לקיר, לרצפה או לתקרה. מעבר לבחירת גופי התאורה יש להתייחס לעוצמות האור והחום. כמו כן, ניתן לרכוש נורות פלורסנט, דימרים או לדים אשר יסייעו בחסכון כספי.


נוסף על כך, ניתן לבחור בין מגוון רמקולים, בין הרמקולים השונים קיימים רמקולים שקועים. רמקולים שקועים יאפשרו לבני הבית ליהנות מסאונד איכותי ובית מעוצב שכן העיצוב יהיה אלגנטי ומנימליסטי. הרמקולים השקועים יגרמו לחלל להראות רחב ונקי יותר.

 

בנוגע למסכי טלוויזיה ניתן לבחור בין מגוון סוגים של מסכי טלוויזיה כמו למשל- מסכים תעשייתיים, מסכי מראה, מסכים עם מסגרות שונות ועוד. את המסכים אפשר להטמיע בארונות או בקירות ואפשר לעצב עבודת גבס שמתאימה לטלוויזיה. את נישת הגבס ניתן להאיר ולצור מראה מיוחד, נקי ואסתטי.


מעבר לזאת, ניתן לבחור בתנורים מובנים. ישנם מגוון סגנונות, גדלים ועיצובים של תנורים משולבים (מתאימים לבישול, צלייה ואפיה), תנורי אידוי ועוד כך שכל אחד יכול לבחור את התנור שמתאים לצרכיו ולטעמו האישי. התנורים המובנים משתלבים עם ארונות המטבח ונוח להשתמש בהם.

 

המקררים הינם חלק חשוב במטבח וכיום ניתן לבחור בין מגוון עיצובים, גדלים וצבעים של מקררים מרשימים. ניתן לבחור בין מקרר בעל 4 דלתות, מקרר של דלת בתוך דלת, מקרר של 3 דלתות, מקרר עם מקפיא תחתון, מקרר עם 2 דלתות ועוד. אפשר למצוא מקררים קטנים שמכילים חלל אחסון גדול- מקררים אלו יסייעו לבני הבית לנצל את חלל המטבח, כך שהם יתאימו גם למטבחים קטנים.


גם בתחום מכונות הכביסה חלו שינויים רבים וכיום ניתן לרכוש מכונות כביסה מרשימות בצבעים מגוונים (כבר לא חייבים לבחור במכונת כביסה לבנה). במידה והמכונה נמצאת במקום גלוי רצוי להשקיע בה ולבחור במכונה חדישה ויפה. אם רוצים להשקיע עוד יותר אפשר לצור פינת כביסה מרשימה ונוחה ולהוסיף פתרונות אחסון- אפשר לפנות אל נגר ולבקש ממנו שיבנה ארונית מתאימה או מגירות אסתטיות ואפשר למצוא את הרהיט המתאים בחנויות שונות. במידה והמייבש ומכונת הכביסה בעלי פתח קדמי אפשר להניח אותם אחד על השני או אחד ליד השני.


קשה לבחור? היעזרו במעצב פנים מקצועי

בחירה נכונה במכשירי החשמל תסייע לכם לצור מראה מרשים וטבעי בבית. במידה ואתם לא מצליחים לבחור בין מכשירי החשמל הרבים- דבר שקורה ללא מעט אנשים משום שהמבחר עשוי לבלבל, תוכלו לפנות אל מעצב או מעצבת פנים מקצועיים אשר יסייעו לכם לבצע את הבחירות הנכונות. שילוב בין תאורה מתאימה, נישות ייחודיות, מכונת כביסה מרשימה, תנור מסוגנן וכו' יסייעו לכם להרגיש נינוחים ורגועים ולחיות במקום מסוגנן ומרשים.

שם:
טלפון:
דוא''ל:
 

ראשי 
מבצעים   
המלצות   
קצת עלינו  
גלריה 
צור קשר

מאמרים

המבצעים החמים שלנו 
עיצובים לבית 
קירות גבס
קבלן שיפוצים
אזורי פעילותתקרת גבס 
קיר גבס 
מחיר גבס
מחיצות גבס
לוח גבס
בניית גבס
גבס טלוויזיה 
גבס לפלזמה
תאורת גבס
ספריות גבס 

עיצוב גבס
עיצובים לבית
עיצוב סלון
עיצובי גבס
עיצוב בתים
עיצוב דירה
עיצוב קיר

נישות גבס
נישת גבס
עיצוב נישות גבס

האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. האתר ובעליו אינם קשורים לבעלי המקצוע. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת גמול ראשונים בע"מ
© כל הזכויות שמורות. בכפוף לתקנון    |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה

סטודיו פאולה - עיצוב והקמת אתרי אינטרנט