Get Adobe Flash player

עבודות גבס לחדרי סלון

בכל בית יש מספר חדרים שחלקם ציבוריים ושייכים לכל בני הבית ואחרים שהינם חדרים פרטיים שמשמשים אך ורק אותם - כל בעל בית או מעצב פנים מבקשים להקנות לבית מראה יפה ואטרקטיבי.

לצד המראה שחשיבותו גדולה מבקשים ליצור בית מגורים פונקציונאלי שיהיה נוח, נעים ובטוח למגורים.  אתגר נוסף הוא ליצור הרמוניה בין הסלון שנחשב לחדר ייצוגי של הבית ואשר בו מארחים, משחקים, מבלים בצפייה בטלביזיה ועוד ובין המטבח ופינת האוכל הקרובים. כאשר נכנסים לבית מגיעים כמעט מיד לסלון ורבים רוצים שהסלון יעשה על האורחים את הרושם המתאים. מראה הסלון מאפשר הצצה לטעמם הייחודי של בעלי הבית.

שימוש בגבס לצורך עיצוב הסלון

ניתן לעצב כיום סלון במספר דרכים תוך כדי שימוש בחומרי בנייה מגוונים כאשר אין חולק על כך שהגבס הוא אחד מהחומרים הפופולאריים בהם משתמשים לעבודות בנייה בבית בכלל ובסלון בפרט.

 לוחות גבס הינם חומר קל לעיבוד וניתן לבנות מהם נישות, מחיצות, הנמכות תקרה, מדפים, תעלות וכמעט כל מה שעולה על הדעת. לגבס תכונה נפלאה שהוא יכול להשתלב עם כל סוגי החומרים שבהם משתמשים לעבודות בנייה וחיפוי כמו: אבן לסוגיה, עץ, מתכת, זכוכית וכדומה.

רהיטים, חפצי נוי, וילונות, שטיחים, משתלבים אף הם עם אלמנטים העשויים בגבס וכך ניתן ליצור הרמוניה מושלמת בתוך חדר סלון מעוצב להפליא. ניתן לצבוע את הגבס בכל צבע ודבר זה מוסיף רבות לאטרקטיביות ורב-גווניות של השימוש בו. 

 

אלמנטים מרכזיים שונים מגבס 

בסלון הבית ניתן לבנות נישות מגבס ובתוכן לשלב תאורה פנימית חבויה או גלויה. ניתן להתקין בתוך הנישות ארונות, כונניות, ברים מעץ או מחומרים אחרים.

רהיטי גבס הינם חזקים ויציבים וניתן להניח עליהם טלוויזיות כבדות, חפצי נוי, אגרטלים, קערות עם פירות ועוד. ניתן לבנות מערכת מיזוג אוויר מרכזית שתעבור בתעלות עיליות. כל החיווט של המערכות וחיווט אחר יהיה מוסתר. ניתן להתקין תקרות גבס מונמכות במקומות בהם תקרת הסלון גבוהה מדי. הקטנת מימדי הסלון תעניק לו מראה אינטימי יותר. את כל העבודות הללו ניתן לבצע מבלי להזניח את הצד האסתטי החשוב כל כך.


פתרונות יצירתיים וייחודיים

השימוש בגבס מאפשר פתרונות יצירתיים ונוחים מאוד. שיטת הבנייה קלה מאוד מאחר ולא מדובר על בנייה באמצעות חומרי בנייה קשים ובעייתיים כמו בטון. התשתית שעליה מתקינים את קירות הגבס חזקה ובנויה ממתכת. קל לקדוח בגבס, ליצור בו חורים ולעבדו בצורה נוחה ומתאימה.

קיים גבס שמתאים לקירות פנימיים ואחר לחיצוניים בגלל עמידותו לרטיבות. קירות גבס קלים לפירוק ולכן, יהיה קל יותר לעצב את הסלון מחדש כאשר יעלה הרצון בכך בפני בעלי הבית. מומלץ להתקשר עם קבלני גבס אשר מתמחים בביצוע עבודות גבס. בכל ביצוע עבודות גבס יש צורך בטביעת עין טובה ואפילו אומנותית וכמובן ביד טובה. למומחים בעבודות אלו יש את התכונות הללו וכדאי לנצלן.

שם:
טלפון:
דוא''ל:
 

ראשי 
מבצעים   
המלצות   
קצת עלינו  
גלריה 
צור קשר

מאמרים

המבצעים החמים שלנו 
עיצובים לבית 
קירות גבס
קבלן שיפוצים
אזורי פעילות



תקרת גבס 
קיר גבס 
מחיר גבס
מחיצות גבס
לוח גבס
בניית גבס
גבס טלוויזיה 
גבס לפלזמה
תאורת גבס
ספריות גבס 

עיצוב גבס
עיצובים לבית
עיצוב סלון
עיצובי גבס
עיצוב בתים
עיצוב דירה
עיצוב קיר

נישות גבס
נישת גבס
עיצוב נישות גבס

האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. האתר ובעליו אינם קשורים לבעלי המקצוע. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת גמול ראשונים בע"מ
© כל הזכויות שמורות. בכפוף לתקנון    |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה

סטודיו פאולה - עיצוב והקמת אתרי אינטרנט